Jaki wózek magazynowy wybrać?

Przenoszenie ciężkich przedmiotów w magazynie nie powinno być skomplikowanym zadaniem. Możesz zdecydować się na rolki lub wózki, które ułatwią Ci pracę. Wózki półkowe to jedno z najlepszych rozwiązań. Wózki są dość powszechne stosowane w wielu branżach. Pomagają zwiększyć wydajność i upraszczają pracę. Sprawdź jaki wózek magazynowy wybrać!

Czym są wózki półkowe?

Wózki półkowe to przenośne regały montowane na kółkach, które umożliwiają bezproblemowy transport przedmiotów w miejscu pracy. Wózki półkowe są wykonane najczęściej z wytrzymałej stali miękkiej, co zapewnia solidność i są wyposażone w obrotowe kółka, dzięki czemu pokonywanie wąskich przejść i korytarzy jest łatwe. Doskonale sprawdzają się w magazynach, sklepach, szkołach i biurach. Możesz znaleźć wózki w różnych stylach i rozmiarach oraz odpowiednie dla swoich potrzeb. Idealnie nadają się do łatwego uzupełniania, kompletacji i transportu towarów z jednego miejsca pracy do drugiego. 

Wózki półkowe są dostępne w szerokiej gamie opcji poziomów i rozmiarów, od 2 do 5, do przenoszenia przedmiotów o różnych rozmiarach. Jeżeli szukasz wózka półkowego sprawdź ofertę sklepu Maes. Wózki półkowe maes.com.pl to produkty najwyższej jakości. Mają udźwig nawet do 250 kg, są ergonomiczne i posiadają dwa, trzy, a nawet pięć poziomów.

Jakie są zalety wózków półkowych?

Wózki półkowe bardzo ułatwiają transport mniejszych przedmiotów, których przenoszenie w większych ilościach może być niewygodne. Mogą znacznie przyspieszyć rutynowe zadania w magazynie lub innym miejscu, takie jak uzupełnianie zapasów na półkach. Wózki półkowe najczęściej są wyposażone w 2 koła z hamulcem, dzięki czemu masz pewność, że wózek nie stoczy się, jeśli zostanie pozostawiony na nierównej powierzchni. Wózki półkowe są wyposażone w zagłębione metalowe półki, które zapewniają lepsze utrzymanie ładunku. Nie musisz się martwić, że przedmioty wypadną z wózka podczas energicznego obracania. 

Wózki półkowe przyczynią się również do poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy. Wygodnie się je pcha, co przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia pracowników. Koniecznie sprawdź ofertę i wyśrubuj wózki półkowe dostępne w sklepie: wyposażenie magazynu maes.com.pl. Wózki, które oferują, charakteryzują się stabilnością i wysoką jakością wykonania.

Dla kogo są wózki półkowe?

Wózki półkowe to produkt uniwersalny, z którego skorzysta wiele stanowisk pracy. Prawie każda firma odniesie korzyści z posiadania kilku z nich, aby przyspieszyć przenoszenie mniejszych przedmiotów. Wózki półkowe świetnie sprawdzają się w biurach do dystrybucji artykułów biurowych i zaopatrzenia. W szkołach doskonale nadają się również do przechowywania przedmiotów, dzięki czemu można je łatwo przenieść w razie potrzeby. Bardzo dobrze sprawdzają się w firmach przemysłowych i produkcyjnych podczas transportu części lub materiałów z jednego obszaru do drugiego. Może to zaoszczędzić czas, który w przeciwnym razie zostałby zmarnowany na przenoszenie nieporęcznych przedmiotów, zmniejszając wydajność procesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.