Manager Allegro połączony z platformą ErpBox – niezliczona liczba możliwości

Manager Allegro, który jest funkcjonalnością na platformie ErpBox, jest nowoczesnym narzędziem, które wyjątkowo mocno przyczynia się do rozwoju Twojej firmy.

Każdy kto prowadzi działalność e-commerce, doskonale wie, że nie jest to proste. Wiąże się z dużą ilością obowiązków oraz następujących po sobie czynności do wykonania. Każda z nich ma ogromny wpływ na końcową opinię dotyczącą realizacji zamówienia. Klienci decydujący się na zakupy online mają swoje wymagania. Przede wszystkim oczekują oni, że zamówienie będzie wysłane szybko, a towar będzie spełniał ich oczekiwania. A po drodze nie pojawią się żadne problemy z wybrany sposobem dostawy.

Kto powinien korzystać z narzędzia, jakim jest Manager Allegro?

Przede wszystkim chcemy zaznaczyć, że Manager Allegro nie jest narzędziem przeznaczonym jedynie dla przedsiębiorców, którzy branże e-commerce znają na pamięć. Takie osoby przede wszystkim poszukują sposobu na sprawniejszą i bardziej efektywną obsługę zamówień. Manager Allegro jest też programem, z którego korzystania zachęcamy nowicjuszy. Początkujący przedsiębiorcy mogą w przystępny sposób oswoić się z interfejsem oraz wszystkimi funkcjonalnościami. To, że program jest intuicyjny w dużym stopniu wpływa na jego łatwe użytkowanie.

Jakie możliwości zyskujesz dzięki programowi Manager Allegro dostępnym na platformie ErpBox?

Istnieje wiele zalet tego rozwiązania. Jednak przedstawimy Ci te najważniejsze. Należą do nich m.in.:

  • możliwość szybkiej edycji opisów produktów, które posiadasz w swojej ofercie;    
  • wystawianie nowych aukcji, które są zgodne z zasadami obowiązującymi na Allegro;    
  • dostęp     do historii transakcji;    
  • wizualne uatrakcyjnienie aukcji designerskimi zdjęciami danego produktu;    
  • synchronizacja     podejmowanych na Allegro działań z danymi znajdującymi się na     sklepie.    

Manager Allegro i dodatkowe korzyści płynące z jego użytkowania

Wyżej wymienione zalety nie są jedynymi. Prawda jest taka, że im bardziej rozbudowaną masz sprzedasz, tym więcej rzeczy możesz regulować dzięki Managerowi Allegro i platformie ErpBox. Co mamy na myśli? Na przykład, chociażby to, że z czasem może się okazać, że Manager może automatycznie uzupełniać niektóre pola, w których znajdować się powinny niezmienne informacje, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – czytaj tutaj. Jeśli uważasz, że szklany sufit jest już blisko, skorzystaj z naszej oferty. Z takim pomocnikiem będzie Ci łatwiej dążyć do celu.

Artykuł sponsorowany