Prawo Budowlane

Normy prawne, orzecznictwo, wzory dokumentów

Novus Ordo Mundi … czyli witamy ponownie po remoncie

RemontWitamy serdecznie, naszych dotychczasowych użytkowników portalu prawo-budowlane.edu.pl. 2 lata za nami, więc przyszedł czas na zmiany.

Serwis przeszedł gruntowny remont, stając się mamy nadzieję bardziej przejrzysty i łatwiejszy w nawigacji. Nie mniej nadal naszą ideą jest umożliwienie bezproblemowego zapoznania się treścią ustawy Prawo Budowlane w jej aktualnym brzmieniu oraz z rozporządzeniami z nią powiązanymi.

Z portalu zniknęła księga gości, na łamach której staraliśmy się wyjaśniać, co bardziej zagmatwane problemy prawne naszych czytelników. Niestety nie udało się jej odtworzyć w nowej wersji, nie mniej na ich kanwie mamy nadzieję w najbliższym czasie zamieścić kilka opracowań oraz zaktualizować wiedzę w nich zawartą. Dawną księgę gości mamy nadzieję, iż zastąpi blog oraz wpisy tematyczne, które pozwolą na wygodniejsze korzystanie z serwisu.

Na niniejszym portalu chcemy skoncentrować się na kwestiach związanych z ustawą Prawo Budowlane i jej aktami wykonawczymi. Spora część pytań z jakimi czytelnicy do nas trafiali dotyczyła umów o roboty budowlane czy też sporów odnośnie nieruchomości. W najbliższym czasie planujemy utworzyć analogiczne portale, w celu ułatwienia naszym czytelnikom zapoznania się również z normami prawnymi dotyczącymi pozostałych zagadnień związanych z naszą specjalizacją.

Zapraszamy do lektury i komentowania,
adw. Rafał Dybka wraz z Zespołem Redakcyjnym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anna Dybka © 2012-2014

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.