Minikoparka na nowoczesnym placu budowy

0
492
Minikoparka

Minikoparki to sprzęt, niezwykle przydatny na każdej budowie. Niezastąpiony jest również przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, gdzie siły ludzkie mogą okazać się niewystarczające. Dlatego też wiele osób korzysta z wynajmu takich sprzętów budowlanych do różnorodnych prac. Co należy o tym wiedzieć? Gdzie szukać takich firm? Zapraszam poniżej. 

1. Klienci indywidualni

Położenie różnych instalacji, wykopanie miejsca pod szambo, wykopanie studni, tworzenie oczek wodnych, tworzenie przydomowych oczyszczalni, wyrównanie terenu – to tylko niektóre z prac wykonywanych na świeżo kupionych działkach budowlanych. Do takich prac idealnie sprawdza się wynajem minikoparek, które bez problemu wszędzie podjadą i wykopią o określonej długości doły. Minikoparki to wysokiej jakości sprzęt, wyposażony w łyżki o różnej szerokości, co pozwala na optymalizację wydajności pracy maszyną. Każda minikoparka posiada również oświetlenie, co pozwala na pracę w każdych warunkach, nawet w ciemności. 

2. Firmy i przedsiębiorstwa 

Wynajem minikoparek to również świetne rozwiązanie dla wielu firm budowlanych, które w krótkim czasie potrzebują wykonać wiele czynności na dużym terenie. Firmy najczęściej potrzebują minikoparki do takich prac jak np. wykopanie fundamentów, zrobienie drenaży, odwodnień, wykonywanie przepustów, niwelacje terenu, wykopywanie miejsca na szamba, wykonanych wykopów, instalacje elektryczne, telekomunikacyjne, instalacje wodno-kanalizacyjne, inne według indywidualnych ustaleń.

3. Solidność i rzetelność

Wszelkie prace wykonywane są szybko, solidnie i najwyższym poziomie. 
Obecnie panuje pogląd, iż do takich prac najlepiej wziąć doświadczonych fachowców, którzy kompleksowo zajmują się wszelkimi pracami, gdzie minikoparki będą niezastąpione. Dodatkowo, fachowcy obsługujący je chętnie udzielą wszelkich rad oraz informacji, jak prawidłowo wykonać poszczególne wykopy. To również ogromna pomoc w tworzeniu nowoczesnych, wyjątkowych i ciekawych rozwiązań, by uczynić określone powierzchnie spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

4. Ceny

Wynajem minikoparek oraz ich koszt zależy od wielu czynników takich jak: jaki konkretnie sprzęt będzie potrzebny do określonych prac, właściwości terenu, ilość godzin itp. Przeważnie, wynajęcie minikoparki do około 0,8 tony za dzień to koszt około 450 zł, koparka 1,1 tony (obrotowa) to wydatek również 450 zł za dzień, z kolei koparka 2,5 tony (obrotowa, z daszkiem) to koszt około 650 zł za dzień. (źródło: https://www.drial.pl/uslugi/wynajem-minikoparek)

Podsumowując, warto zatrudnić fachowców do konkretnych prac, by te zostały wykonane, dobrze, sprawnie i szybko. Nowoczesne technologie oraz sprzęty pozwalają na różnego rodzaju rozwiązania, dzięki którym wiele prac może zostać wykonanych w zaledwie kilka godzin. Warto więc korzystać z wypożyczalni sprzętu budowlanego oraz z usług profesjonalnych i doświadczonych fachowców, by mieć pewność, że 
wszystko wykonane jest wówczas prawidłowo i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here